• Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Clickbait

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Untitled Horror Movie

    ★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Awake

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • One Year

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★