• tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Knives Out

  • Joker

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

    ★★★★★