• Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Resident Evil

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • A Brief History of Time

    ★★★½

  • Rock of Ages

    ★★★

  • Circle

    ★★★

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★½

  • Zola

    ★★

  • Giant Little Ones

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Clock

    ★★★★

  • Mister Lonely

    ★★★½

  • How It Ends