Maria has logged 11 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Matchstick Men

Matchstick Men

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bad Education

Bad Education

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love & Sex

Love & Sex

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Family Man

The Family Man

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry