Mark has logged 18 entries for films during May 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Doomsday

Doomsday

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Daybreakers

Daybreakers

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bullet to the Head

Bullet to the Head

2012
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Solomon Kane

Solomon Kane

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Death Sentence

Death Sentence

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Reign of Fire

Reign of Fire

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mr. Popper's Penguins

Mr. Popper's Penguins

2011
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Rango

Rango

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry