• The Kissing Booth

    ½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Puffs: Filmed Live Off Broadway

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★½

  • Jesus Christ Superstar Live in Concert

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Resistance Banker

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • The Catcher Was a Spy

    ★★½

  • American Animals

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Breathe

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Stronger

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★½

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Glass Castle

    ★★★★½

  • What Happened to Monday

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★½

  • Girls Trip

    ★★★

  • Cars 3

    ★½

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • The Circle

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Gifted

    ★★★★½

  • The Zookeeper's Wife

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Newsies

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Why Him?

    ★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Split

    ★★½

  • Snowden

    ½

  • Sully

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Bad Moms

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Your Name.

    ★★

  • She Loves Me

    ★★★★

  • The Shallows

    ★★½

  • Central Intelligence

    ★½

  • The Nice Guys

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Zero Days

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • The Finest Hours

    ★★½

  • Sing Street

    ★★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Daddy Long Legs

    ★★★★★