• Cookie's Fortune

    ★★★½

  • M*A*S*H

    ★★★½

  • Red Notice

  • Mighty Aphrodite

    ★★★½

  • Lincoln

    ★★★½

  • McCabe & Mrs. Miller

    ★★★★½

  • Nashville

    ★★★★★

  • The Getaway

    ★★★★

  • Life Is Beautiful

    ★★½

  • Jackie

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★½

  • Hard Eight

    ★★★½