MassiveDisturb has logged 11 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Golden Compass

The Golden Compass

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
American Factory

American Factory

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lucy in the Sky

Lucy in the Sky

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Look of Silence

The Look of Silence

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry