• Cult of Chucky

    ★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★½

  • The Vault

  • Lady Bird

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • To Hell and Back: The Kane Hodder Story

    ★★★

  • Veronica

    ★★★

  • Leatherface

    ★★

  • Death Note

    ★½

  • The Toymaker

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Let the Corpses Tan

    ★★★★★

  • Lowlife

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Florida Project

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Baywatch

  • My Friend Dahmer

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★★½

  • Mayhem

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • California Dreams

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Columbus

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★½

  • Tokyo Idols

  • The Big Sick

    ★★★

  • Icarus

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Ouija: Origin of Evil

  • The Void

    ★★★★½

  • The Girl on the Train

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Headshot

    ★★★½

  • Free Fire

    ★★½

  • David Lynch: The Art Life

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • War Dogs

  • Blair Witch

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★

  • The Purge: Election Year

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Lights Out

    ★★★

  • Beyond the Gates

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • The Conjuring 2

  • Neighbors 2: Sorority Rising

  • Holidays

  • Captain America: Civil War

  • The Jungle Book