• Fear Street: 1666

    ★½

  • Pig

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Algo que pasó en la cuarentena

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • North Hollywood

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Zack Snyder's Justice League

  • Gaia

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Los Arcontes

  • Shithouse

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • Coven

    ★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • Sophie Jones

    ★★★

  • Tragic Jungle

    ★★★

  • So Much Love to Give

    ½

  • The Last Matinee

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ½

  • She Dies Tomorrow

  • Hamilton

    ½

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ½

  • Lady Driver

    ½

  • ROMÁN

    ★★★★

  • Extraction

  • Sputnik

    ★★★

  • ripgang.

    ★★★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

  • The Hunt

    ★★★½

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Alone

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Undine

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Teddy

    ★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Wake Up

  • Spree

    ★★½

  • History of the Occult

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Resacón en China

  • Richard Jewell

    ★★★★½