• The French Dispatch

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Spider-Man

    ★★★