• Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★★

  • 365 Days

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

  • Waves

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Booksmart

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Thor: Ragnarok

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Baywatch

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Headshot

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Furious 7

    ★★★★½

  • Gone Girl

  • Her

  • Fast & Furious 6

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

  • The Dark Knight Rises

  • Moonrise Kingdom

  • Fast Five

    ★★★★

  • Passion Play

    ★★★★★

  • Inception

  • Jonah Hex

  • Shutter Island

  • Avatar

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Fast & Furious

    ★★★

  • Never Back Down

    ★★★½

  • Casino Royale

    ★★★★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★★

  • Southland Tales

    ★★★★★

  • Match Point

    ★★★★★

  • Into the Blue

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

  • Closer

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★★

  • Baywatch: Hawaiian Wedding

    ★★★★★

  • The Rules of Attraction

    ★★★★★

  • The Transporter

    ★★★★★

  • xXx

    ★★★

  • Undercover Brother

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • The Fast and the Furious

    ★★★★★

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★★★

  • The Wood

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • Varsity Blues

    ★★★★★

  • The Faculty

    ★★★★★

  • Blade

    ★★★★★