• Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Daddy's Home

    ★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ½

  • The Good Dinosaur

    ★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★★½

  • Goosebumps

    ★★½

  • Pixels

    ★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Ted 2

    ★★★★½

  • Minions

    ★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Paddington

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★½

  • The Maze Runner

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Pacific Rim

    ★★★★

  • Grown Ups 2

    ★½

  • Monsters University

    ★★★★½

  • Now You See Me

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Ted

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Brave

    ★★

  • That's My Boy

    ★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★½

  • 21 Jump Street

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

    ½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★½

  • Cars 2

    ★½

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★

  • Thor

    ★★

  • Just Go with It

    ★★★

  • Little Fockers

    ★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★★

  • Shrek Forever After

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

    ½

  • Year One

    ★½

  • Up

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Iron Man

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★

  • I Am Legend

    ★★★★★

  • Superbad

    ★★★

  • Hot Rod

    ★★★★

  • The Simpsons Movie

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Shrek the Third

    ★½

  • Casino Royale

    ★★★

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

    ★★

  • Cars

    ★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★

  • Meet the Fockers

    ★★★

  • Ocean's Twelve

    ★★★½

  • The Incredibles

    ★★★★½