• Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • Ocean's Eleven

    ★★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★½

  • Shrek

    ★★★★½

  • Meet the Parents

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • Space Jam

    ★★★

  • Groundhog Day

    ★★★½

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★½

  • Star Wars

    ★★½