• No Time to Die

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Cinderella

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

  • He's All That

    ★★

  • Sweet Girl

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Old

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • The Forever Purge

  • Fatherhood

    ★★

  • Time

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

  • Bad Trip

    ★★★

  • Seaspiracy

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Death to 2020

  • The Ripper

  • Songbird

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Rebecca

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • After We Collided

  • Greenland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The High Note

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Quiz

  • Sincerely Louis C.K.

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Long Goodbye

  • Spenser Confidential

  • The Way Back

    ★★★

  • Bloodshot

  • Escape from Pretoria

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Lance

  • Disclosure