• Joker

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Angel Town

    ★★★★

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★★★★

  • Panther Squad

    ★★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • Sorcerer

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Deep Red

    ★★★★★