• Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Grizzly II: Revenge

    ★½

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Bloodhound

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Tales of the Uncanny

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Psycho Ape!

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Capone

    ★★★★

  • Powerbomb

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Cuties

    ★★★

  • Darbar

    ★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • The Exigency

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Pilgrim

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Scare Package

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Receiver

    ★★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★½

  • The Beach House

    ★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Billy

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • This Is Not a Movie

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Clownado

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★½

  • Delphine

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • GUO4

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • My Skin, Luminous

    ★★½

  • Killerman

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Medias Res

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Dark Within

    ★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★★

  • Dolls

    ★★

  • Anima

    ★★★★½