• Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • Ibiza

    ★★

  • Adrift

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Terminal

    ★★★

  • Anon

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Dude

    ½

  • I Feel Pretty

    ★★½

  • Alex Strangelove

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★★

  • Rampage

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • 6 Balloons

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Gringo

    ★★½

  • Deep Blue Sea 2

    ★½

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ½

  • Mute

    ★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Winchester

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Tully

    ★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • Assassination Nation

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Wildlife

    ★★½

  • Colette

    ★★★★

  • Early Man

    ★★★

  • American Animals

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★½

  • The Open House

    ½

  • Searching

  • Fifty Shades Freed

  • 12 Strong

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • Insidious: The Last Key

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Arkangel

  • The Highway Rat

  • Pitch Perfect 3

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★