• Sin City

    ★★★★★

  • Capricorn One

    ★★★★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★★

  • AmeriGeddon

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reflections of Evil

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Hercules in the Haunted World

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★★

  • Paprika

    ★★★★★

  • Pumping Iron

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★★

  • Saw

    ★★★★★

  • Demon Seed

    ★★★★★

  • Enter the Void

    ½

  • The Raid

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★