• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • El Deafo

    ★★★★

  • The Weeknd: 103.5 Dawn FM

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • Te Deseo Lo Mejor

    ★★★

  • LCD Soundsystem Holiday Special

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Mariah's Christmas: The Magic Continues

    ★★½

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Olaf Presents

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Travis Scott: Live at the Mountain

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★

  • Stunted

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Maya and the Three

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Pokémon Evolutions

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • star-crossed: the film

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Dug Days

    ★★★