• Bo Burnham: Inside

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Save Ralph

  • Zack Snyder's Justice League

  • Dance of the Forty One

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Ricochet

  • Soul

  • Nomadland

  • New Order

  • Wheels

  • The Stunt Double

  • Who are you?

  • Oasis

  • Da 5 Bloods

  • 8:46

  • Aislados

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • A Man from Nowhere

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • LA Originals

    ★★★

  • The Last Memories of Abril

  • Shiva Baby

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★

  • Around Copacabana

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Road to Roma

    ★★★

  • Minari

  • Summer White

  • Trash Cans

  • Sonic the Hedgehog

  • Identifying Features

  • Alex Fernández: The Best Comedian in the World

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Lorena, Light-footed Woman

    ★★★½

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • The Fall

  • Encounter

  • I'm No Longer Here

    ★★★½

  • Open The Earth

  • Seagulls Beach

  • Ana's Desire

  • Bad Hombres

  • Make Me a Sandwich

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Circumplector

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Sanctorum

    ★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

  • The Cave

    ★★★★

  • Ema

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★