• Super Troopers 2

    ★★

  • I Feel Pretty

    ★★½

  • Bad Samaritan

  • Elvis Presley: The Searcher

    ★★★★

  • Rampage

    ★★

  • The Zen Diaries of Garry Shandling

    ★★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Josie

    ★★★

  • The Director and the Jedi

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Gringo

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Death Wish

    ★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★½

  • Mute

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Red Sparrow

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★

  • 12 Strong

    ★★

  • Proud Mary

    ★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Krystal

  • Please Stand By

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Curvature

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Last Flag Flying

    ★★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Lean on Pete

    ★★½

  • The Devil and Father Amorth

    ★★½

  • First Reformed

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Female Brain

    ★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Permission

    ★★

  • Crazy Famous

    ★★

  • The Vanishing of Sidney Hall

  • The Polka King

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • The 9th Life of Louis Drax

  • Imperium

    ★★★

  • War Dogs

    ★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • Bad Moms

    ★½

  • Jason Bourne

    ★★

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • The Infiltrator

    ★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Dear Eleanor

    ★½

  • The Purge: Election Year

    ★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★½

  • Free State of Jones

  • The Shallows

    ★★★★

  • The Duel

  • Independence Day: Resurgence

  • Mike and Dave Need Wedding Dates