• 22 vs. Earth

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Soul of the City

    ★★

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Dance Dreams: Hot Chocolate Nutcracker

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Holidate

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Welcome to Sudden Death

    ★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Fatal Affair

    ½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Out

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Secret Love

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★½

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Minari

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Bad Hair

    ★★½

  • Loop

    ★★★½

  • Cheer

    ★★★½

  • Like a Boss

    ★★½

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Wind

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★