• Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Tape 39

  • The Rabbit Hunters

  • The Hunt

    ★★★

  • Devs

  • The Way Back

    ★★★

  • Alone

    ★★★½

  • Playdate with Destiny

    ½

  • Days

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Untitled Sequence of Gaps

    ★★★★

  • Undine

    ★★★★

  • All the Dead Ones

    ★½

  • Red Moon Tide

    ★★★½

  • The Salt of Tears

    ★★★★½

  • Onward

    ★★½

  • The Intruder

    ★★½

  • RECIPROCAL

  • Circumstantial Pleasures

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • sin título (año pasado)

  • Red Green

  • Ken and Flo

  • The Stream X

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

  • Tesla

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★

  • Welcome to Chechnya

  • Sun Dog

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Palm Springs

  • Promising Young Woman

    ½

  • Save Yourselves!

    ★½

  • Possessor

    ★★★★

  • The Forty-Year-Old Version

  • Relic

    ★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Yes-People

    ★★

  • Betye Saar: Taking Care of Business

  • Never Rarely Sometimes Always

  • Wake Up

  • The Mole Agent

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

  • Boys State

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★

  • His House

    ★★★

  • Time

    ★★★★

  • Blocks

  • Matata

  • Miss Americana

    ★★★

  • Apparition

    ★★★½

  • Genius Loci

    ★★★

  • Cold Meridian

  • Goldman v Silverman

  • The Eyes of Summer

    ★★½

  • PAINTED POSTER

  • Rain Clouds

  • DR. TOOTHY

  • Underwater

    ★★½

  • This Day Won’t Last

    ★★★★

  • CRUSH

  • PAPPY SEES 3D, TOO

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★½