mhmdnassr has logged 11 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
04
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
04
King Kong

King Kong

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Blood Diamond

Blood Diamond

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
13
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
12
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Edit this entry