• F9

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Scare Package

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Haunt

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Cucuy: The Boogeyman

    ★★★★

  • The Head Hunter

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • Monstrum

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★

  • The Meg

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★

  • Rampage

    ★★★

  • Demon House

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★

  • Waco

    ★★★★★

  • Making Fun: The Story of Funko

    ★★★

  • Mandy

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Please Stand By

    ★★★★

  • Justice League

  • The Sandman

    ★★★

  • The Man Who Invented Christmas

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★

  • Victor Crowley

  • Batman and Harley Quinn

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Resident Evil: Vendetta

    ★★★★

  • The Mummy

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★★

  • Mayhem

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • A Christmas in Vermont

    ★★

  • Legends of the Hidden Temple

    ★★★★

  • Patriots Day

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Inferno

    ★★★★

  • Phantasm: Ravager

  • The Founder

    ★★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Sully

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★

  • The Legend of Tarzan

  • The Shallows

    ★★