• Three Identical Strangers

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★

  • Summer of 84

    ★½

  • Devilman Crybaby

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★½

  • Erased

    ★★★★

  • The 3rd Eye

    ★★

  • Brutal

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Terrified

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★

  • Cargo

    ★★½

  • Creep 2

    ★★★

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★½

  • 3 Foot Ball and Souls

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★

  • Pyewacket

    ★★½

  • The Mountain Between Us

    ★★½

  • Mom and Dad

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Toc Toc

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Death Note

  • What Happened to Monday

    ★★½

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★½

  • The Villainess

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Before We Vanish

    ★★★½

  • The Keepers

    ★★★★

  • Okja

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Blade of the Immortal

    ★★★½

  • The Endless

    ★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Mayhem

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Meatball Machine Kodoku

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★½

  • Super Dark Times

    ★★★

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Icarus

    ★★★½

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★

  • Better Watch Out

  • The Void

    ★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Tunnel

    ★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • Colossal

    ★★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Sadako vs. Kayako

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Hush

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Slender

    ½

  • Hell House LLC

    ★★★½

  • 13 Cameras

  • Sinister 2

    ½