Sort by

MiddlingTaste has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Mermaid's Scar

Mermaid's Scar

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Winnie the Pooh

Winnie the Pooh

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Inferno

Inferno

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Yentl

Yentl

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fun with Dick and Jane

Fun with Dick and Jane

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Balcony

The Balcony

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bluebeard

Bluebeard

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Laughing Target

Laughing Target

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pandora and the Flying Dutchman

Pandora and the Flying Dutchman

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
A New Leaf

A New Leaf

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Guys and Dolls

Guys and Dolls

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry