Sara Clements has logged 61 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Everything in the End

Everything in the End

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Poser

Poser

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ninjababy

Ninjababy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Official Competition

Official Competition

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
El Planeta

El Planeta

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Who Took Johnny

Who Took Johnny

2014
×
★★★½
Edit this entry  
23
Masha

Masha

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Akakiri

Akakiri

2021
×
Edit this entry  
22
Lop & Ochō

Lop & Ochō

2021
×
Edit this entry  
22
The Elder

The Elder

2021
×
Edit this entry  
22
T0-B1

T0-B1

2021
×
Edit this entry  
22
The Ninth Jedi

The Ninth Jedi

2021
×
Edit this entry  
22
The Village Bride

The Village Bride

2021
×
Edit this entry  
22
The Twins

The Twins

2021
×
Edit this entry  
22
Tatooine Rhapsody

Tatooine Rhapsody

2021
×
Edit this entry  
22
The Duel

The Duel

2021
×
Edit this entry  
21
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
One Second

One Second

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Official Competition

Official Competition

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Where Is Anne Frank

Where Is Anne Frank

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Forgiven

The Forgiven

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wildhood

Wildhood

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mothering Sunday

Mothering Sunday

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Charlotte

Charlotte

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Montana Story

Montana Story

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Mad Women's Ball

The Mad Women's Ball

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Electrical Life of Louis Wain

The Electrical Life of Louis Wain

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Compartment No. 6

Compartment No. 6

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Encounter

Encounter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Forgiven

The Forgiven

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jockey

Jockey

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mothering Sunday

Mothering Sunday

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Maria Chapdelaine

Maria Chapdelaine

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Hill Where Lionesses Roar

The Hill Where Lionesses Roar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Violet

Violet

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Medusa

Medusa

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry