• Kate

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • Mortal Kombat

    ½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Us Again

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • VOMO: Vote or Miss Out

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • Charm City Kings

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★

  • Celebrating Marvel's Stan Lee

  • 1917

    ★★★★

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

  • Mrs. Fletcher

    ★★★★

  • Antrum

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Superpower Dogs

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★