howl has logged 14 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In the Fade

In the Fade

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Men from Mars

Men from Mars

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry