• Paul Blart: Mall Cop 2

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★½

  • Crimson Peak

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Batman Returns

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Beetlejuice

    ★★★★½

  • Carnival of Souls

    ★★★½

  • Noroi: The Curse

    ★★★★½

  • Phantasm

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Angel

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★