• The Incredibly True Adventure of Two Girls in Love

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Scream 4

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • The Humans

    ★★

  • Never Let Me Go

    ★★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Batman & Robin

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • The Woman in Black

    ★★★

  • Sing 2

    ★★

  • Miss You Already

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½