• Sogno Azzurro - La strada per Wembley

  • Black Widow

  • The Good, The Bart, and The Loki

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • Spectrums

    ★½

  • F9

    ½

  • Cruella

    ★★

  • Boys Beware

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Yes Day

    ½

  • Us Again

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Pretend That You Love Me

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • UEFA Champions League Final 2019

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Captain Marvel

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Aquaman

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • One Crazy Summer: A Look Back at Gravity Falls

    ★★★★

  • Skyscraper

    ½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Wonder

    ★★★

  • Sad Hill Unearthed

    ★★★½

  • Justice League

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Descendants 2

    ★★

  • Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • Final UEFA Champions League 2017

  • Cars 3

  • Wonder Woman

    ★★½

  • history of the entire world, i guess

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • The Boss Baby

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Trolls

    ★½

  • Secret Goldfish

    ★★★½

  • Sing

    ★★