MoonKnight7 has logged 25 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Baishe Srabon

Baishe Srabon

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
American History X

American History X

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Miller's Crossing

Miller's Crossing

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Out of Sight

Out of Sight

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Girl Walks Home Alone at Night

A Girl Walks Home Alone at Night

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
True Grit

True Grit

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Invisible Man

The Invisible Man

1933
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nightfall

Nightfall

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Prince of Tides

The Prince of Tides

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
All the President's Men

All the President's Men

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jerry Maguire

Jerry Maguire

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry