• California Split

    ★★★★

  • A New Leaf

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • The Hidden

    ★★★★

  • The Nightingale

    ★★½

  • Sarazanmai

    ★★★½

  • The Vanishing

    ★★★★½

  • SK8 the Infinity

    ★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • Dressed to Kill

    ★★★★

  • Hard Boiled

    ★★★★½

  • O.J.: Made in America

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Battle Angel

    ★★★★

  • Angel's Egg

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

    ★★★½

  • Bad Lieutenant

    ★★★★