• Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★½

  • Silence

    ★★★★½

  • Dumb and Dumber

    ★★★★

  • Foxcatcher

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★