• Much Ado About Nothing

    ★★★★

  • Doubt

    ★★★★

  • The Parallax View

    ★★★★

  • Yi Yi

    ★★★★

  • Beau Travail

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • My Cousin Vinny

    ★★★★

  • California Split

    ★★★★

  • A New Leaf

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • The Hidden

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • Dressed to Kill

    ★★★★

  • O.J.: Made in America

    ★★★★

  • Battle Angel

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Bad Lieutenant

    ★★★★

  • Banana Fish

    ★★★★