• Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • Housekeeping

    ★★★★★

  • After Hours

    ★★★★★

  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

    ★★★★★

  • Kwaidan

    ★★★★★

  • Paprika

    ★★★★★

  • Kaiba

    ★★★★★

  • The Wind Rises

    ★★★★★

  • Samurai Rebellion

    ★★★★★

  • The Fly

    ★★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★★

  • Caché

    ★★★★★

  • Thief

    ★★★★★

  • Revolutionary Girl Utena

    ★★★★★

  • Starship Troopers

    ★★★★★

  • Speed Racer

    ★★★★★