• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Grucifixion

  • South Park: Post COVID

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Ciao Alberto

  • Love Hard

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Count Me In

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Dragging the Classics: The Brady Bunch

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • kid 90

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Soul of the City

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Cherry Bomb

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Night Shifts

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Showbiz Kids

  • Hamilton

    ★★★★

  • Coming Out

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Valley Girl

    ★★½