lisa has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry