• Bad Trip

    ★★½

  • Useless Humans

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★½

  • Vampire Dad

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Becky

    ★★★½

  • The Clearing

  • The Dinner Party

    ★½

  • 100% Wolf

    ★★½

  • Unsettling Scenes

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Subferatu

    ★★★½

  • Azaadi

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Corona Zombies

    ★½

  • Coffee & Kareem

    ★★★

  • Hunter's Moon

    ½

  • Burning Dog

    ½

  • The Hunt

    ★★★★

  • I Hate the Man in My Basement

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Crawlers

    ★½

  • Bloodshot

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★½

  • Fat Ass Zombies

    ★★

  • Emma.

    ★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • Hallmark Channel's 2nd Annual Cat Bowl

  • Scenes from My Life

    ★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Enter the Fat Dragon

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • My Spy

    ★½

  • Underwater

    ★★★

  • Inmate Zero

    ★★★½

  • Dolittle

  • Little Necro Red

    ★★★½

  • Infected

    ★★★★★

  • Togo

    ★★★★

  • Whirlwind

    ★★★½

  • Ashfall

    ★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Yummy

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★½

  • Black Christmas

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Driver

  • Philophobia: or the Fear of Falling in Love

    ½

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • Playing with Fire

  • Rise of the Footsoldier 4: Marbella

    ★★★

  • Midway

    ★★★★