• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • Dory Finding

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★½

  • #Alive

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • Eli

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Peter's To-Do List

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Jacob's Ladder

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★