• The Good, The Bart, and The Loki

  • Black Widow

    ★★★★

  • Moneymaker: Behind the Black Widow

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • Spirit Untamed

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Love, Lights, Hanukkah!

  • Safety

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • A Teacher

  • Soul

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • The New Mutants

    ★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

  • Long Gone Summer

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • The Skywalker Legacy

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Night Clerk

    ★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Lamp Life

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Courier

    ★★★½

  • Be Water

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Dolittle

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Togo

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½