Sort by

Moviesludge has logged 16 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Robot Ninja

Robot Ninja

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Grotesque

Grotesque

1988
×
★★★
Edit this entry  
28
The Devil's Nightmare

The Devil's Nightmare

1974
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Mule

The Mule

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
California Split

California Split

1974
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
McQ

McQ

1974
×
★★★½
Edit this entry  
12
Jigoku

Jigoku

1960
×
★★★½
Edit this entry  
12
Godzilla vs. Mechagodzilla

Godzilla vs. Mechagodzilla

1974
×
★★★
Edit this entry  
12
House of Dracula

House of Dracula

1945
×
★★★
Edit this entry  
04
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
01
Horrors of Malformed Men

Horrors of Malformed Men

1969
×
★★★★
Edit this entry