moviessuckballs has logged 248 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Holes

Holes

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Everybody's Everything

Everybody's Everything

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Clock

The Clock

1945
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
First Man

First Man

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Merry In-Laws

Merry In-Laws

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
20
A Merry Friggin' Christmas

A Merry Friggin' Christmas

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Clock

The Clock

1945
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Get Santa

Get Santa

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Christmas from Hollywood

Christmas from Hollywood

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Judgment at Nuremberg

Judgment at Nuremberg

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
In the Good Old Summertime

In the Good Old Summertime

1949
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Night They Saved Christmas

The Night They Saved Christmas

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Christmas Carol

A Christmas Carol

1938
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year

Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Wizard of Oz

The Wizard of Oz

1939
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Holiday Affair

Holiday Affair

1949
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Noelle

Noelle

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
RV

RV

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
I'll Be Home for Christmas

I'll Be Home for Christmas

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Christmas Chronicles: Part Two

The Christmas Chronicles: Part Two

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
Chicken Run

Chicken Run

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry