Mr_Lebofski has logged 10 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★
Edit this entry  
13
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Gangs of New York

Gangs of New York

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Us

Us

2019
×
★★½
Edit this entry