• The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • The Ice Road

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★

  • False Positive

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Infinite

    ★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Plan B

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • The Pursuit of Love

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Stowaway

    ★★

  • Mare of Easttown

  • Thunder Force

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • The Unholy

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Happily

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Sweetheart

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★½

  • Cherry

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Khaite FW21

  • Behind Her Eyes

  • A Brixton Tale

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel