Forgotten password?
★★★ Added by Rana mera
gemes banget karakter Gherd-nya wkwkw
★★★ Watched by Rana mera 06 Dec, 2020
The mobile framing has flow like the wind
★★★ Watched by Rana mera 02 Dec, 2020
Cikal bakal cam-move
SUPER IMPPOSE?!
Romance + horrorMantep temannya pak James
★★★ Watched by Rana mera 30 Nov, 2020
Akting yang bagus 'Isyana'
★★★ Watched by Rana mera 29 Nov, 2020
🌻🌻🌻🌻
★★★ Watched by Rana mera 26 Nov, 2020
Yoi
★★★ Watched by Rana mera 21 Nov, 2020
I like the cinematography and its mise en scene
★★★ Watched by Rana mera 19 Nov, 2020
The perfectionist hospitality industrial make me sick, good job.
★★★ Watched by Rana mera 14 Nov, 2020
The another romantic way
★★★ Watched by Rana mera 01 Nov, 2020
Mise en scene is good. But I hated composition, camera movement and type of shot at the film beginning.