• Blood Red Sky

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Putin's Palace. History of World's Largest Bribe

  • The Dig

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Stuck Apart

    ★★½

  • Qlimax - The Source

    ★★★½

  • The Art of Political Murder

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Rose Island

    ★★★

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Audrey

    ★★★½

  • The Call

    ★★★

  • Ethos

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Rom Boys: 40 Years of Rad

    ★★★½

  • Weasel

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Paramedic

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • The Way I See It

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★½

  • In My Room

    ★★½

  • Ghosts

    ★★

  • City Hall

    ★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Rising Phoenix

    ★★★★

  • High Score

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★½

  • Uncle Tom

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Extraction

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • The Hater

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★½

  • Days

    ★★★½